Kiekvieną rudenį ir pavasarį mūsų mokyklos mokiniai su dideliu susidomėjimu lanko American Drama Group Europe teatro spektaklius.
Kovo 19 dieną 1 G ir 4 G klasių mokiniai turėjo galimybę pamatyti American Drama Group Europe ir TNT Theatre Britain spektaklį „1984“ pagal G. Orwelo apysaką.
Trumpas siužetas: pagrindinis veikėjas Vinstonas Smitas giliai širdyje priešinasi totalitariniam pasauliui, kuris reikalauja absoliutaus paklusnumo. Spektaklis atvaizduoja itin smulkias detales, parodo, kad vis dėlto esama žmonių, kurie mąsto kitaip, kurie trokšta šviesios ateities. G. Orwell teigimu, „Laisvė yra laisvė sakyti, kad du kart du yra keturi. Jei tai pripažįstama, visa kita aišku savaime.“
Spektaklis, nors ir liūdnas, bet tragedija jo nepavadinsi, nes sukurtas šmaikščiai ir šiuolaikiškai. Veiksmo metu mokiniai patyrė ir nuostabą, ir nerimą, tačiau, kaip jie patys sako, išėjo su pamąstymais, kitaip pažvelgė į šiuolaikinį gyvenimą, be to, pasidžiaugė, kad pagilino anglų kalbos žinias ir prasmingai praleido laiką.
Anglų kalbos mokytoja Rozalija Visockienė