Gegužės 13 d. mūsų mokyklos mokiniai išvyko į pažintinę kelionę į Lenkiją. Ši išvyka moksleiviams tapo puikia galimybe gyvai prisiliesti prie bendros Lietuvos ir Lenkijos istorijos bei pasigrožėti unikalia gamta.
Geriausias gidas, p. Andžej, mokiniams papasakojo apie Augustavo miesto įkūrimą ir jo žymų kanalą. Mokiniai plaukė laivu, stebėjo gamtą, išgirdo daug įdomių istorijos faktų. Didelę nuostabą visiems sukėlė šliuzų (vandens vartų) veikimo principas, kai laivas rankiniu būdu reguliuojant vandens lygį yra pakeliamas arba nuleidžiamas, kad galėtų plaukti toliau.
Laivu mokiniai pasiekė Studzienicą, kur aplankė medinę Šv. Mergelės Marijos Škaplierinės bažnyčią ir netoliese esančią koplyčią.
 Išgirdome legendą apie stebuklingą šulinio vandenį, kuris, tikima, gydo ligas. Mokiniai turėjo galimybę patys prieiti prie šulinio ir pasisemti vandens, pasigrožėti nuostabia vieta, kurioje lankėsi ir popiežius Jonas Paulius II.
Nors ir pavargę, bet grįžome laimingi.
 
Dėkoju 4a, 5a, 5b ir 7 klasės auklėtojoms už bendradarbiavimą, už pagalbą, už norą kartu vykti į šią kelionę.
Dėkoju ManoTuras, ypač p. Lilijai, už pagalbą organizuojant išvyką.
Dėkoju Tėvams, kad visada palaikote.
 
6 klasės auklėtoja Jelena Byčinskienė