Šiandien gimnazijoje tvyrojo ypatinga šiluma ir jaukumas – į Šeimos dienai skirtą koncertą susirinko mokinių tėvai ir visa mokyklos bendruomenė. Scenoje skambėjo dainos, sukosi šokiai, o nuoširdžiai tariamos eilės priminė, kokia brangi ir svarbi yra šeima. Visų klasių mokiniai dovanojo savo šypsenas, talentą ir meilę, o žiūrovų akyse netrūko susižavėjimo bei jaudulio. Tai buvo graži šventė, dar kartą priminusi, kad namai prasideda nuo meilės ir buvimo kartu.

 

Lucija Mickevič-Ozarovska