Tarptautinės vaikų dienos proga su devintokais nusprendėme bent trumpam pamiršti kasdienius rūpesčius ir smagiai praleisti naktį mokykloje. Šventišką vakarienę sudarė gardi pica, saldžios spurgos ir puodelis karštos kakavos. Naktį netrūko juoko, gerų emocijų ir bendrystės. Žaidėme, šokome, dainavome, sportavome ir tiesiog mėgavomės buvimu kartu. Tokios akimirkos ne tik suartina, bet ir leidžia geriau pažinti vieniems kitus, ugdo atsakomybę, organizuotumą bei pasitikėjimą. Dėkojame gimnazijos administracijai už mūsų sumanymo palaikymą ir suteiktą galimybę smagiai bei jaukiai panaktinėti mokykloje.
IG klasės auklėtoja Lucija Mickevič-Ozarovska