Artėjant Tarptautinei šeimos dienai, mūsų mokyklos technologijų kabinete pakvipo namų jaukumu ir saldžiais kepiniais. 5a, 5b, 6 ir 7 klasių mokiniai susirinko dėl vieno tikslo – savo rankomis sukurti skanią ir nuoširdžią dovaną patiems brangiausiems žmonėms – Tėveliams.

Sausainių kepimas tapo ne tik kulinarine pamoka, bet ir kūrybiniu procesu. Recepto ieškojimas, tešlos minkymas, formelių rinkimas ir kruopštus dekoravimas suvienijo mokinius. Kiekvienas sausainis buvo papuoštas paveiksliuku, kurį sukūrė 6 klasės auklėtoja Jelena Byčinskienė, o juos išspausdinome nauju maistiniu spausdintuvu, įsigytu pagal TŪM projektą. Darbas vyko labai greitai, o kiek džiaugsmo buvo, kai pavyko išspausdinti norimo dydžio ir spalvos paveiksliuką!

Visi šie sausainiai buvo gaminami su didele meile ir mintimi apie tėvelių šypsenas. Kepinius gražiai supakavome, o už pakuotes nuoširdžiai dėkojame priešmokyklinės grupės mokytojai Jelenai Morozienei.

Šis kulinarinis eksperimentas nebūtų buvęs toks sklandus ir smagus be Tūkstantmečio mokyklų (TŪM) projekto. Jo dėka mūsų mokykloje buvo atnaujintas technologijų kabinetas. Nupirkta nauja bei šiuolaikiška įranga ir sukurtos patogios darbo vietos, kurios leido vienu metu darbuotis net 20 mokinių. Moderni krosnelė užtikrino, kad nė vienas kepinys neprisviltų, be to, iškart galėjome iškepti didelį kiekį. O jų iškepėme net 305 vienetus! Tai išties didelis ir kruopštus darbas.

 

Ši veikla parodė, kaip puikiai modernios mokyklos erdvės pasitarnauja naujoms, gražioms tradicijoms puoselėti.

Nuoširdžiai dėkoju už idėjos palaikymą ir pagalbą ją įgyvendinant technologijų mokytojai Liubovei Fedotovai, gimnazijos direktoriui, ūkio pavaduotojai bei klasių auklėtojoms.

Ačiū, kad esate ir teikiate jėgų kurti!

6 klasės auklėtoja Jelena Byčinskienė