Šių metų gegužės 22 d. mūsų gimnazijos 8 klasės mokinės – Monika Pliukšta, Adriana Bernat, Magdalena Godovščikova, Kamėja Sesicka ir Milana Morkūnaitė – dalyvavo Šalčininkų kultūros centre vykusiame rajono prevenciniame mokinių konkurse „Pasirink teisingai“. Mūsų gimnazijos mokiniai šiame konkurse dalyvauja jau ketvirtus metus. Šį kartą pasirinkome itin aktualią psichoaktyviųjų medžiagų prevencijos temą ir žiūrovams bei komisijai padovanojome vaidinimą „Iš tamsos į šviesą“. Didžiuojamės mūsų mergaičių komanda, kuri ne tik užėmė 2-ąją vietą, bet ir pelnė ypatingą nominaciją – „Renginio dalyvių simpatija“

 

Soc. pedagogė Aleksandra Godovščikova