Gegužės 25 dieną Šalčininkų J. Sniadeckio gimnazijoje vyko rajono olimpiadų nugalėtojų apdovanojimų šventė. Dar kartą pasidžiaukime ir pasveikinkime mūsų gimnazijos mokinius, kurie savo žiniomis, atkaklumu ir darbu garsino mokyklos vardą!
🥇 Gabriel Petrašun –
📐 Matematikos olimpiadoje – I vieta
🌍 Geografijos olimpiadoje – I vieta
⚡ Fizikos olimpiadoje – II vieta
🥇 Kamilija Rynkunaitė –
🧪 Chemijos olimpiadoje – I vieta
📐 Matematikos olimpiadoje – III vieta
🥈 Gerald Motuz –
🧪 Chemijos olimpiadoje – II vieta
🥈 Nikita Kravcov –
⚡ Fizikos olimpiadoje – II vieta
🥉 Iveta Tupko –
📖 Lenkų kalbos olimpiadoje – III vieta
Nuoširdžiai sveikiname!🌟🌟🌟